Pes 2016 İnceleme

Pes 2016 Oynanış Videosu ve Oyuncu GüçleriPes 2016 Oynanış Videosu ve Oyuncu Güçleri

Pes 16 geçtiğimiz günlerde oynanış videosunu yayınladı. Böylelikle pes 2016 da nasıl bir oyun olacağı ortaya çıktı. Pes 15’e göre oyunu güçlendirmişler ve biraz daha güzel efektler vererek fifaya benzerliği artmış durumda ancak fifa gibi dememiz tabii ki de mümkün değil. Çünkü bu Fox oyun motoruyla 2 yıldır çalışıyor Konami şirketi.

Oyunda ilk göze çarpan özellik oyuna başlamadan önce yapılan ayarlama ekranı gerçekten de güzel olmuş. Bir de Neymar’a reklam yaptıkları için Pes 2016 da Neymar’ı her yerde görmeniz mümkün. Pes 2016 ile merak edilen sorulardan biriside oyuncu güçlerinin ne olacağıydı. Bunu da aşağıdaki videolar ile Pes 2016 Oynanış Videosu ve Oyuncu Güçleri bulabilirsiniz. Görüntüleri HD kalitesinde izlerseniz Pes 16 yı güzel görüntülerle izlemiş olursunuz. Daha fazla lafı uzatmadan sizi Pes 2016 Oynanış Videosu ile baş başa bırakıyorum.

Ayrıca oyunu sizde oynamak istiyorsanız Pes 2016 Demo İndir sayfasından bilgisayarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz. İyi Pes 16 da kapışmalı zevkli oyunlar iyi eğlenceler.


Pes 2016 Oynanış Videosu ve Oyuncu Güçleri

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir