Pes 2015 Hızlı Torrent İndir

Pes 2015 Türkçe Yama İndirPes 2015 Türkçe Yama İndir

İlk olarak Pes 2011’de karşımıza çıkan Türkçe dil desteği Pes 2015’de de bulunmakta. Ancak Pes 2015 olarak yükleyenler, oyuna ek olarak birde Türkçe yama eklemek zorundalar.

Pes 2014 ile tanıştığımız Fox Engine bu sene daha da iddialı. Özellikle yeni konsolların için geliştirilen Next-Gen, rakibi Fifa ile açılan farkı kapatmak için birebir. Üzülerek söylemeliyim ki eski nesil konsol ve PC’ler de Next-Gen özelliği bulunmayacak.

Türkçe yama oyundaki tüm metinleri kapsamakta. Konami ekibi tarafından geliştirilen ve sunulan bu yamada hatalı çeviri bulunmamaktadır. Konami güvencesi ile indirebilirsiniz. Ayrıca Pes 2015’in diğer dil paketlerini de hızlı olarak indirebilirsiniz.

Pes 2015 Türkçe yama Kurulumu

Aşağıda vermiş olduğum linkten Türkçe dil dosyalarını indirin. Arşivden çıkan “Turkish\data\dt20_tur.cpk” dosyasını C:\Program Files (x86)\Pro Evolution Soccer 2015\Data dizinine attıktan sonra Pes 2015’i Türkçe oynayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer dosyaları da indirebilirsiniz.

Pes 2015 Türkçe Yama İndir

Pes 2015 Tüm Dil Paketleri İndir

Videolu Anlatım


Pes 2015 Türkçe Yama İndir

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
21 yorum “Pes 2015 Türkçe Yama İndir

  1. kardes ben ındırdım ama sadece gırıs menusuturkce yanı gırıs tusuna basın dıo turkce oldu ama dıger ıcerıkler hala ıngılızce

    1. Bende böyle bir sorun çıkmadı. Yamayı doğru dizine attığınızdan eminsiniz değil mi? Oyun içinden dil ayarlarını bir kontrol edin; eğer Türkçe aktif olmamış olabilir.

  2. arkadaşlar tarif ettiği şekilde dosyayı data bölümünün içine attıktan sonra oyunun içinden settings- language settings bölümünden türkçe seçeneğini seçmeniz gerekiyor yama gayet güzel çalışıyor

    1. Turkish\data\dt20_tur.cpk dosyasını Pes 2015’in kurulu olduğu dizinde Data klasörüne atmanız gerekiyor. (Örneğin: “C:\Program Files (x86)\Pro Evolution Soccer 2015\Data”). Eğer Türkçe olmazsa oyun içinden yapacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir