Pes 2015 Spor Toto Süper Lig Yama

Pes 2015 Saha Giriş Animasyonunu Açma – PCPes 2015 Saha Giriş Animasyonunu Açma – PC

Konami Pes 2015 PC versiyonunda saçmaladıkça saçmaladı. Kötü grafikler, optimizasyon sorunu, oynanış farkı yetmiyormuş gibi birde sahaya giriş animasyonlarını kapatmışlar. Çoğu oyuncu bu giriş seremonisini atlıyor olabilir ama yinede oyuna farklı bir hava katıyordu. Özellikle final maçlarında oyuna daha da adapte olmamızı sağlıyordu.

Yabancı yama geliştiricisi bu duruma son noktayı koydu. Pes 2015 PC giriş animasyonlarını açmaya başardı ve  yayınladı. Küçük boyutlu bu dosya sayesinde “Pes 2015 sahaya giriş animasyonu yok mu?” gibi sorular tarih olacak. Yapımcı juce nickli arkadaşa teşekkürü bir borç biliriz.

Pes 2015 Sahaya Giriş Animasyonlarını Açma

Pes 2015 Saha Giriş Animasyonu Nasıl Çalıştırılır?

İndirdiğiniz klasördeki tüm dosyaları Pes 2015’in kurulu olduğu dizine kopyalayın. (D:\Program Files (x86)\Pro Evolution Soccer 2015). Son olarak sider.exe’yi çalıştırın ve açık bırakın. Artık Pes 2015 saha animasyonları açık hale geldi. Oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Not: Oyuna her girişte sider.exe’yi açık bırakmanız gerekiyor.

Pes 2015 Sahaya Giriş Animasyonu İndir


Pes 2015 Saha Giriş Animasyonunu Açma – PC

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir