Pes 2015 Grafik Yaması İndir

Pes 2015 Grafik Yaması – HD Çim Yaması İndirPes 2015 Grafik Yaması – HD Çim Yaması İndir

PC platformuna Next-Gen olarak çıkış yapmayan Pes 2015, bulanık ve kötü grafikleri yüzünden Fifa 15’in bir hayli altında kaldı. Oynanış olarak gerçekçi bir oyun anlayışı sunmasına karşılık grafiksel açıdan yine sınıfta kaldı. Pes 2015 grafik yaması sayesinde oyunun zevkini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Pes 2015 için çıkartılan grafik yamaları sayesinde oyun bir nebzede olsa canlanıyor. Renklerin yoğunluğunun ve canlılığının az olması Pes 2015’i bir hayli soluklaştırmakta. Bu yama özellikle çimlerdeki ışık dengesini çok iyi ayarlıyor. Çim dokularında herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Şimdi sizlere sunacağımız yamadaki farka inanamayacaksınız.

Düşük sistemli bilgisayarlarda bazı kasma sorunları olabilir. Bunun içinde görüntü kalitesini düşürebilirsiniz. Görüntü kalitesi düşse bile grafiklerin canlılığı kaybolmaz.

Pes 2015 Grafik Yaması Nasıl Kurulur?

Yamanın kurulu oldukça basit. İndirdiğiniz dosyaları Pes 2015’in kurulu olduğu dizine yapıştırarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Pes 2015 varsayılan olarak C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2015 dizinin kurulur.

Pes 2015 Grafik Yaması İndir

Grafik Yamasından Önce ve Sonra

Pes 2015 Çim Yaması İndir


Pes 2015 Grafik Yaması – HD Çim Yaması İndir

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
24 yorum “Pes 2015 Grafik Yaması – HD Çim Yaması İndir

  1. Dosyaları tam olarak nereye attınız? Doğru yaptığınız takdirde olması gerekiyor.

  1. Dosyaları attığınızda otomatik olarak çalışır. Ama kasıyorsa yapacak bir şey yok.

 1. dostum yama iyi güzel çalıştı çalışmasınada daha sonra oyunun setting kısmında görüntü kalitesi düşük seçili oluyo ve değiştirilmiyor bunu nasıl halledicez ?

  1. Yama ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Ayarlarda hangi çözünürlük değeri seçili?

 2. kardeşim herşey süper ama bu yamayı indirdikten sonra oyun kasmaya başladı ekran kartım 4 gb ram 12 gb

  1. NVIDIA GeForce GT 750M + Intel HD Graphics 4600
   Ayrıca laptopu sarja taktığımda kasma duruyor ama sarjdan çıkardığımda kasma devam ediyor nvıdıa denetim masasındaki ayarlarıda düzelttim yine aynı

  2. Şarjdan çıkardığınızda güç tasarrufu moduna alıyor olabilir.

  3. yok kardeş baktım sarjdan çıkardığımda pil normal modda yamayı kurmadan önce böyle bir sorun yoktu maalesef 🙁

  4. Yapabileceğim bir şey yok. Ya yamayı kaldıracaksınız ya da şarjdan çıkarmayacaksınız.

  5. yama gerçektende çok güzel ama maalesef kasma sorunu yüzünden kaldırmak zorunda kaldım sorularıma cevap verdiğiniz için teşşekür ederim 🙂

 3. kardeş virüs programımı değiştirdim,steam api.dll hatası veriyor. Daha önce team vverdan bağlanıp virüs prg. ayarlarından özel izin almıştn. yine yapabilir msin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir