Football Manager 2015 Editor İndir - Crack

Football Manager 2015 Editör İndirFootball Manager 2015 Editör İndir

Football Manager serisinin resmi oyun düzenleme editörü ile oyunu baştan sonra değiştirebilirsiniz. Özellikle Spor Toto Süper Lig‘de uygulanan yabancı sınırlaması yüzünden oyuna tam bir hakimiyet sağlayamıyoruz. Bu editörle oyuncuların bilgileri düzenlenebilir, takım bütçeleri değiştirilebilir, yabancı sınırlaması kaldırılabilir. Kısacası oyunda gördüğünüz her şeye müdahale edebilirsiniz.

Football Manager 2015 Editör Nasıl İndirilir?

 • Steam menüsünden kütüphane menüsüne ardından da araçlar sekmesine tıklıyoruz.
 • Açılan pencerede Football Manager 2015 Editör programını bulun ve çift tıklayın.
 • Yüklememiz gereken dizini olduğu gibi bırakın ve ileri diyerek kurulumu tamamlayın.
 • Masaüstüne gelen kısayol sayesinde Football Manager 2015 Editör programını açabilirsiniz.
 • Ayrıca Football Manager 2015’in ana sayfasında yani “Yeni Kariyer Oyunu” ve “Son Oyunu Yükle” olan bölümde en aşağıda “İndirmeler” menüsü var. Buradan da indirebilirsiniz.

Orijinal oyunun yanında ek paket olarak verilen bu editör önceki serilerde kırılmıştı. Bu senede kırıldı ve paylaşıldı. Editörün kullanımı ile ilgili detaylı anlatımı ilerleyen saatlerde sizlere olacaktır.

İndirdiğiniz “Football Manager 2015 Editor” klasörünü D:\Program Files (x86)\SEGA dizinine atmanız gerekiyor.

Not: Bu editör oyun içi editör değildir. Oyun öncesi editör olarak geçmektedir. Oyun içi editör henüz çıkmadı. Çıktığı zaman sizlerle paylaşılacaktır.

Football Manager 2015 Editor Indir

Dil bulunamadı hatası alan arkadaşlar güvenlik duvarını kapatarak sorunu çözebilir.

Football Manager 2015 Editör İndir

Football Manager 2015 Yabancı Sınırlaması Kaldırma


Football Manager 2015 Editör İndir

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
151 yorum “Football Manager 2015 Editör İndir

 1. D:\Program Files (x86)\SEGA dizini bilgisaarımda yok, benzer bi dizin de bulamadım, editörü çallıştırdığımda bütün datalar boş çıkıyor, editör oyuna bağlanmıyor sanırım, Football Manager 2015 Editor klasörünü nereye koymalıyım?

  1. Oyunu kurduğunuz dizinin bir üst dizinine kopyalayacaksınız. Filltre menüsünden filtreyi temizle seçeneğine tıklayarak listeleyebilirsiniz.

 2. abi yapamadım ya atıyorum hepsini sonra hata alıyorum hatayı almadan deniyorum bu sefer ekran sola kayıyo menü ye falan giremiyorum

  1. Ben Fm 15 orjinal aldım steam den fm editör indirdim ancak veritabanına kaydettiğim dosya fm 15 te yeni oyun açtığımda yaptığım editör ayarı gözükmüyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin

 3. Öncelikle fm15 sorunsuz yükledim diğer yamaları ve editörü yüklemeden açtım şu uyarı geliyor : “This steamworks fix is made by REVOLT / Voksi with help from 3DMGAME for CEG patches.” tamam diyorum oyun açılıyor. Takım seçip oyunu açtım açıldı. Bir sorun yok. Yalnız benim editörle ilgili sorunum var. Oyun dediğiniz gibi program files 86x klasörüne yüklendi ama orada SEGA diye klasör yok. Aynı klasöre kendim sega klasörü açıp içine yükledim Football Manager 2015 editör dosyasını ve editör exe ye tıkladığımda şu uyarıyı veriyor “Failed to find language data, could not select language. Bu sorunu düzeltmemde bana yardımcı olur musun admin kardeş.

  1. Tam olarak bu şekilde olacak; D:\Program Files (x86)\SEGA. Yani Football Manager 2015 ve Football Manager 2015 Editör, SEGA klasöründe olacak. Bu şekilde olduğuna emin misiniz? Ayrıca antivirüs programının karantina işlemlerini kontrol edin.

  1. Tam olarak bu şekilde olacak; D:\Program Files (x86)\SEGA. Yani Football Manager 2015 ve Football Manager 2015 Editör, SEGA klasöründe olacak. Bu şekilde olduğuna emin misiniz? Ayrıca antivirüs programının karantina işlemlerini kontrol edin.

 4. Güvenlik duvarını kaldırınca açıldı. fm15i açtığımda çıkan uyarıyla ilgili ileride bir sorun yaşarmıyım admın kardeş.

  1. Sorun değil, bilgilendirme yapılıyor. Bu yama Revolt tarafından yapıldı tarzında. Sorunsuz oynayabilirsiniz.

  1. Doğru yere attığınızdan emin misiniz? Yönetici olarak çalıştırın ve uyumluluk modunu değiştirin.

  1. Sanırım upload sitelerine yüklenmemiş. KYK’dan tor-re-nt indirmek için V-PN kullanabilirsiniz.

  2. O zaman şimdilik beklemekten başka çare yok. Çünkü upload sitelerine yüklenmemiş.

 5. D sürücüsü olması şart değil. C’de de olabilir. Bir adet SEGA klasörü açın, oyunu bu klasörü hedef göstererek kurun. Daha sonra to-rr-entten indirdiğiniz Editör dosyasını SEGA klasörünün içine atın ve programı sağ tıklayıp “Yönetici olarak çalıştır” diyin. Bu şekilde çalışıyor.
  Eline sağlık adminim. Teşekkürler paylaşım için 🙂

  1. Güvenlik duvarını veya antivirüsü kontrol edin. Dil hatasının çözümü üstteki mesajlarda geçmekte.

  1. Dosyaları hangi dizine attınız? Football Manager 2015 hangi dizinde kurulu? Antivirüs yazılımın karantina işlemlerini kontrol ettiniz mi?

  1. Football Manager 2015 ve Football Manager 2015 Editör klasörleri aynı dizinde olmak zorunda. Örnek vermek gerekirse; “D:\Program Files (x86)\SEGA” klasörler bu dizinin içinde olmalı. C veya D olması önemli değil; önemli olan klasörlerin SEGA klasöründe olmasıdır. Lütfen bu şekilde yapın.

  1. Konuyu okursanız nasıl yapmanız gerektiğini anlarsınız. Bir üstteki mesajda da detaylı bir şekilde anlattım.

  1. Üstteki mesajlardaki belirtilmiş olan adımları uygulayın, çalışacaktır.

 6. footbal manager içine sega olusturdum güvenlik duvarını kaldırdım to-r-rent indirdim dosyayı seganın içine attım adımlar bunlar değil böyle değilmi

  1. Hayır, okumaya devam edin. Her şey açık ve net. Biraz dikkatli okursanız püf noktayı bulursunuz. Ben size diyorum ki; Football Manager 2015 klasörünü SEGA’nın içine at. Sen Football Manager 2015’in içine SEGA klasörü oluşturuyorsun. Daha fazla yardımcı olamam size.

 7. sega klasoru olusturdum onun içine footbal manageri olusturdum tamam şimdi editoru managerin içine sega yamı atıyım son sorum

  1. Oluşturduğunuz SEGA klasörünün içinde hem Football Manager 2015 olacak hemde Football Manager 2015 Editör olacak. Yani Editör klasörü SEGA’nın içinde olacak, Football Manager 2015’in içinde değil.

 8. tamam abim benim attım sega nın içinde hem editor hemde manager klasoru var adımlar tamam editor girdim şimdi ve tıkladımda o hatayı aldım şimdi yapabilecim bişey varmı abim

  1. Muhtemelen yine yanlış işlem yapmışsınızdır. Teamviewer’dan destek vermek isterim ama internet şuan çok yavaş. Saat 2’den sonra yardımcı olabilirim.

 9. beyler olay cok basitya sega diye klasör yok ise program files a sega adında bir boş kolasör açın fm 2015 oyununu sega klasörünün içine atın sonra indirdiğiniz editörüde sega klasörünün içine atın seganın içinde şimdi 2 tane klasörümüz oldu birisi fm oyunu diğeri ise editör editöre girin imgeye tıklayın biraz bekleyin açılacak bu arada güvenlük duvarı ve antivirüs kapalı olsun yoksa virüs diye siliyor bazı dosyaları. 1 2 dk beklediniz açılmaz ise görev yöneticisinden fm exe yi bulun görev sonlandır deyin yeniden deneyin editörü açmayı

 10. Arkadaşlar merhaba acil yardımınıza ihtiyacım var sega klasörü oluşturdum fm 2015 ve editörü bu sega klasörü içine attım editörü yönetici olarak çalıştırıyorum açılıyor ama editörde ki bütün yazılar birbirine giriyor neden ?

  1. Editör dosyalarında eksik olabilir. Antivirüs yazılımının karantina işlemlerini kontrol edin.

 11. Editör dosyaları nasıl eksik olabilir ki indirdim dediğiniz yere attım antivirüs programım yok makinemde kurulu lütfen yardımcı olun bütün yazılar birbirine giriyor editörde hiçbirşe anlaşılmıyor

  1. Dosyalar doğru dizin ve eksiksiz olduğu takdirde sorunsuz çalışacaktır. Antivirüs kullanmıyorsanız Güvenlik Duvarını ve Windows’un kendi virüs programını kontrol edin. Sorunun kaynağını tam olarak bilmiyorum.

 12. Güvenlik duvarı ve windows’n kendi virüs programını nasıl kontrol edicem ve ne yapmam gerek? ve son olarak sizin kullandığınız editörün linkini verir misiniz onu kurayım ben

  1. Bende zaten verdiğim linkteki editörü indirdim dedim. Sonuç olarak indirdiğiniz linkteki editör sorunsuz. Adımları tekrardan uygulayın. İndirdiğiniz Football Manager 2015 sürümü de hatalı olabilir.

  1. Biraz önce denedim, tor-re-nt sıkıntısız. İnternet bağlantınız tor-re-te izin vermiyor olabilir.

 13. Ortak bir ağ kullanıyorsanız tor-re-ntle indirmeyi kapatmış olabilirler
  Bu arada oyun içi editör tahmini ne zaman çıkar ?

  1. Henüz korsana düşmedi ya da ben göremedim. Çıktığı zaman muhakkak eklenecektir.

 14. bilen var mı mesela oyunun özellilerini 20 yapıom oyunu açınca 16 olmuş 😀 bu nası düzeltilir

  1. Tam olarak anlayamadım; oyuncunun özelliklerini mi ayarlamaya çalışıyorsunuz. Yaptığınız her değişikliği kaydetmeniz gerekiyor. Ayrıca yaptığınız değişikliklerin aktif olması için yeni kariyer başlatıp, kaydettiğiniz veri dosyasını yüklemeniz gerekiyor.

 15. burak yılmazın herşeyini 20 yapıom mesela kaydedip yeni oyun açıyorum 20 yaptığım özelliği 16 olmuş
  hızlanma çeviklik falan 20 yapıom 16 gösteriyo bunun çözümünü biliyomusun

  1. herşey, 20 yaparsan olmaz. bazı özelliklerin çakışmaması gerekiyor. O yüzden oyuna girince özelliklerin bazılarını yeniden ayarlıyor.

  1. Dosyaları yanlış dizine atmışsınız. Konuyu tekrardan okuyun ve doğru dizine atın.

 16. Merhaba ben editörü kurdum ama menü videodaki gibi değil arkaplan bembeyaz ve yazılar siyah sadece fıltre temizleme yeri falan yok araya bastıktan sonra Türkiye geliyor ama çift tıklayınca hiçbirşey olmuyor ne yapmam lazım ?

  1. Dosyaları tam olarak hangi dizine attınız? Football Manager 2015 ve Football Manager 2015 Editör klasörleri SEGA klasörünün içinde olacak. D’ye veya C’ye atmanız önemli değil. Sizdeki de bu şekilde mi?

  2. Evet bu şekilde isterseniz hatayı ekran görüntüsü alıp bi siteye upload edip buraya atabilirim daha açıklayıcı olur

  3. işte sorun bu şekilde [url=http://hizliresim.com/YjN4P6][img]http://i.hizliresim.com/YjN4P6.png[/img][/url] bu iki linkten birinin açılıyor olması lazım

  4. Gönderin inceleyelim. Bazı arkadaşlarda aynı sorunu yaşıyor ama henüz çözüm bulamadık.
   Editörü yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.
   Antivirüs yazılımının karantina işlemlerinde FM 15 Editör ile ilgili işlem yapılmış mı kontrol edin.

  5. Attığınız dizinin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

  6. http://i.hizliresim.com/A0kLa0.png işte SEGA diye bir dosya olmadığı için direk buraya kurdum football manager 2015 editor yazan dosyaya kuruldu o dosyadaki klasorleri dısarı cıkarttım acıldı ama attığım fotograftakı sorunla karsılastım bu sefer

 17. C program files dizininin içine SEGA isimli bir.klasör oluşturun. SEGA klasörünün içine hem fm 15 klasörünü hemde editör klasörünü atın. Editör klasörü ile fm klasörü aynı dizinde olacak. Birbirlerinin içinde olmayacak.

 18. yabancı sınırlamasını 14+14 şeklinde ayarlamak istiyorum ama sadece belli ülkelerin oyuncularını yabancı saymama var sanırım. istediğim şekilde nereden yapabiliyorum?

  1. Bu düzenlemeyi başka bir arkadaş yaptı, biz sadece paylaştık 🙂 Keyifli oyunlar.

 19. Dosyaları doğru şekilde attım editörü çalıştırıyorum ama siyah ekran geliyor. Çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin

 20. Yerel disc C/Program Files içine SEGA isminde klasör oluşturdum. Football manager 2015 ve football manager 2015 editör klasörlerini de içine attım

  1. Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin, antivirüs yazılımını kontrol edin.

 21. Yönetici olarak çalıştırıyorum, antivirüsü silip tekrar yüklücem belki siyah ekrandan kurtulurum

  1. Silip, tekrardan kurmanıza gerek yok. Devre dışı bıraksanız yeterli.

  1. Herhangi bir tema veya eklenti kurdunuz mu? Yada oyunun full sürümünü mü kullanıyorsunuz?
   Vcredist x86 ve Vcredist x64 sürümlerini güncelleyin.

 22. Oyunu internetten indirdim. Oyunun çalışmasında bir sıkıntı yok üstüne bir şey de kurmadım ama siyah ekranı bir türlü çözemiyorum. Olmayacak galiba

  1. Şuan iki farklı sürüm var. Biri beta, diğeri ise full sürüm. Aslına ikisi de sorunsuz ama editör, beta sürümüyle uyumlu değil. Bu yüzden siyah ekran hatası alıyor olabilirsiniz.

 23. full sürümü indirebileceğim bir yer var mı ? benimki de full sürüm büyük ihtimalle ama tekrar denemekten zarar gelmez

  1. Nereden indirdiğinizi tam olarak söylerseniz yeniden indirmenize gerek kalmayabilir.

 24. Editörde yaptıklarımı kayıt eddikten sonra oyun içinde tercihlere girdikten sonra üstteki yeni oyunun üstüne geliyorum editör veri dosyası yazıyor onun üstüne geliyorum fakat kararmış olduğu için basılmıyor
  NEDEN ACABA

  1. Onaylanmadan kaydedilen veya kural hatası olan veritabanlarında bu sorunlar karşılaşılıyor. Muhtemelen böyle bir sorun olmuştur.

 25. editörden istediğimiz ayarları yaptıktan sonra oyunda kullanım için tercihlerden klasörü seçemedim direk baslattıgımda oluyor mu acaba

  1. o nasıl oluyor yanı bende de aynı sorun var oyun içinde değişiklik gözükmüyor

 26. sayın admin ben program files (X86) da sega dosyası açtım hem oyun klasörünü hemde editörü dosya içine attım.ama editör languge hatası veriyor.güvenlik duvarı kapalı yönetici olarakta çalıştırmıyor oyun açıkkende denedim ama hala hata veriyor.Bir hata var birşeyler ters oldu yardımcı olursanız sevinirim.

  1. O zaman birde şöyle deneyin: C’ye attığınız SEGA klasörünü D’ye atın. Bu şekilde yönetici olarak çalıştırabilirsiniz. Ayrıca antivirüs yazılımını da kontrol etmelisiniz.

  2. kusura bakma ekran görüntüsünü telefon ile aldım pc de kamera programım gitti yükleyemedim bir daha umarım olmuştur

  3. Ekran görüntüsü gayet net, sıkıntı yok. Siz üst mesajımda dediğim işlemleri yapın, olmazsa tekrardan yazarsınız.

  4. İsterseniz bende bakabilirim. İletişim menüsünden Teamviewer bilgilerini yollayabilirsiniz.

 27. selam dün akşam dan sonra şimdilik herşey normal çalışır gözüküyor. Ancak sorum şu editörden verileri değiştim.Bir dosya olarak kaydettim ancak oyunu açtığımda veri dosyasını göremiyorum
  ne yapmam lazım

  1. Yeni kariyer açarken görünmesi lazım. Doğru kaydettiğinizden emin misiniz?

 28. yeni kariyer açmayı denedim ama benim veriler yok eski veriler editör içinde kaydettim ama ekstra bir şey yapılacak mı emin değilm. :((

 29. ya cidden beceremedim kusura bakma editörde yaptığım değişiklik dosyasını görüyorum ama onu nasıl dediğin yere kaydeteceğim bulamadım :((

  1. tamam yaptım onların hepsini ama oyunu açtığımda veri dosyasını yükleyemiyorum :(((

  2. Maalesef bilmiyorum. Konudakileri yaptığınız takdirde olması gerekiyor.

 30. ya kusura bakma şimdi oldu yanlış isimle kaydetmişim. Teşekkürler sabrın için. Kolay gelsin

  1. Football Manager 2015 klasörünün boyutu ne kadar? Bir arkadaşta aynı hatayı alıyordu tam sürümü indirince düzeldi.

 31. Merhaba ben farklı bir siteden fm 2015 indirdim c klasörüne SEGA olarak değil direkt Football Manager 2015 olarak attı. Ben de bu dosyaya kaydetmeme rağmen sonuca ulaşamadım ve meşhur language hatasını aldım. Sebebi ne olabilir arkadaşlar?

  1. Arkadaşlar düzelttim sorunu. Kendim sega dosyası oluşturup fm yi içine atıp editörü de attım hallettim. Editörü en son 2008 de mi ne kullanmıştım 🙂 Kullanmasından ana sıkıntı yaşarım heralde ama olsun bulunsn.

 32. arkadaşlar editörü dediğiniz gibi yaptım ama açtığım zaman yazılar birbirine giriyor yardımcı olabiecek var mı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir