Fifa 15 %100 Türkçe Yama İndir

Fifa 15 Türkçe Yama İndir – %100Fifa 15 Türkçe Yama İndir – %100

Fifa 15’e Spor Toto Süper Lig gelmesiyle birlikte Türk oyuncular büyük bir sevinç yaşamıştı. Bu güzel haberin ardından Türkçe dil desteğinin de gelme ihtimali, kullanıcıları bir hayli heyecanlandırmıştı. Ama EA sürpriz yapmadı ve oyuna Türkçe dil desteği eklenmedi.

Ama üzülmeye gerek yok. Daha çok Pes serilerinden tanıdığımız TSC ekibi bu sene Fifa’ya da el attı. Fifa 15 için ilk Türkçe yamayı çıkaran TSC, bugün yamanın 2. versiyonunu paylaştı. Yamanın içeriği oldukça zengin. Fifa 15 Türkçe yama ile birlikte oyunun neredeyse tamamı Türkçeleştirilmiş.

Özellikle kariyer modundaki oyuncu görüşmeleri, yönetim mesajları ve haberlere ağırlık verilmiş. Yani artık yönetimin bizden memnun olup olmadığını rahatlıkla anlayabiliriz. Aynı şekilde oyuncuların görüşlerini görmemezlikten gelmek yerine oyuncunun isteğine göre hareket edebiliriz. Ve transfer piyasasını rahatça takip edebiliriz. Ayrıca Fifa 15’de yer alan menüler, yetenek oyunları da tamamen Türkçeleştirilmiş.

Fifa 15 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Futbol oyunlarını daha zevkli hale getiren bu insanlar, bizim uğraşmamamız için otomatik kurulum dosyaları hazırlıyor. Fifa 15 Türkçe yamada otomatik kurulum ile yüklenecek. Ekstra bir şey yapmamıza gerek kalmıyor.

Fifa 15 %100 Türkçe Yama İndir


Fifa 15 Türkçe Yama İndir – %100

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
4 yorum “Fifa 15 Türkçe Yama İndir – %100

    1. Fifa 15 henüz ilaclanmadı. Türkçe yama orijinal oyun için paylaşılmıştır.

  1. arkadasım benım oyun orıgın games de kurulu degıl o yuzden oyun turkkcelesmıyor.sız klasoru manual olarak nereye atıcagıma yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir