Fifa 14 İngiltere Premier Lig 2015 Forma Yaması

Fifa 14 İngiltere Premier Lig 2015 Forma YamasıFifa 14 İngiltere Premier Lig 2015 Forma Yaması

Son günlerde Fifa 14’e olan ilgi bir hayli arttı. Fifa 15’in sistem gereksinimleri çok yüksek olduğundan çoğu bilgisayar oyunu kaldırmıyor. Bu sebeple oyuncular Fifa 14’e yöneliyor. Bir nevi kendilerini tatmin ediyorlar.

Hem oyunu zevklendirmek hemde Fifa 15 oynuyor hissiyatı uyandırmak için çeşitli eklentilerle oyunu yeni sezona uyarlamaya çalışıyoruz. Forma yamaları, stadyum yamaları, transfer yamaları sayesinde oyun daha gerçekçi bir hale gelebiliyor. Kullanıcıların en çok aradığı yamalardan biri de Fifa 14 İngiltere Premier Lig 2015 forma yaması olmuş. İnternette yer alan yeni sezon formaları .rx3 türünde değil. Yani formaları bizim entegre etmemiz gerekiyordu. Şimdi sizlere İngiltere liginin 2015 formalarını .rx3 şeklinde sunacağım.

Fifa 14 İngiltere Premier Lig 2015 Forma Yaması Nasıl Kurulur?

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten gerekli dosyaları indirin. İndirdiğiniz arşivin içinde “data” isimli bir klasör bulunuyor. Bu data klasörünü D:\Program Files (x86)\FIFA 14\Game dizinine atacaksınız. Oyunun kurduğunuz dizin farklı olabilir bu yüzden Game klasörüne atılacağını bilin yeter. Şimdi formaları oyuna entegre edeceğiz. Bunun aşağıda bulunan linkten i68Regenerator isimli programı indirdin ve FIFA 14\Game dizinine atın. Programı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra tüm kutuların yeşil olmasını bekleyin ve GO menüsüne tıklayın. Yükleme işlemi bittikten sonra Fifa 14’de 2015 sezon formalarının tadını çıkarabilirsiniz.

Not: Fifa 14 dizini şu şekilde olmalı. D:\Program Files (x86)\FIFA 14. Eğer Fifa 14 şeklinde ise onu FIFA 14 olarak değiştirin.

Fifa 14 İngiltere Forma Yaması

Forma Yaması İndir – Mediafire

Fifa 14 i68Regenerator 4.0 İndir

İstek olursa La Liga, Serie A ve Ligue 1 2015 forma yamasını da paylaşabilirim.


Fifa 14 İngiltere Premier Lig 2015 Forma Yaması

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
2 yorum “Fifa 14 İngiltere Premier Lig 2015 Forma Yaması

  1. diğer liglerin de 2015 forma yapasını paylaşabilir misiniz birde kurulu olan yamanın üstüne atılır mı bu yoksa orjinal fifa mı olması lazım kurulumu temiz olan

    1. Fifa 14’ü sildiğim için yapamam ama diğer sitelere bakıp, olup olmadığını söylerim. Sıkıntı olacağını pek sanmıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir