Far Cry 4 Save Sorunu

Far Cry 4 Save Sorunu – Kayıt OlmuyorFar Cry 4 Save Sorunu – Kayıt Olmuyor

Far Cry 4 save sorunu yaşayan arkadaşlar için güzel bir haberimiz var. Oldukça basit ve etkili bir yöntem sayesinde Far Cry 4‘de harcadığınız emekler boşa gitmeyecek.

Ada macerası devam ediyor. Serinin 4. oyunu olan Far Cry 4, Himalaya Dağlarında geçiyor. Orijinal ve sıra dışı hikayesi sayesinde oyundaki monotonluk son buluyor. Far Cry 4 ile birlikte ada yaşamını tam anlamıyla hissedebileceğiz. Farklı araçlar, farklı mekanlar ve farklı hayvanlar ile yeni bir ada yaşamına hazır mısınız?

Far Cry 4 Save Sorunu Nasıl Çözülür?

Far Cry 4 save sorunu çözümü yönetici olarak çalıştırmak. Evet Far Cry 4’ü yönetici olarak çalıştırdıktan sonra kaydetmeme sorunundan tamamen kurtulacaksınız. Eğer bu yöntem işe yaramadıysa Far Cry 4’ün güncellemelerini indirip, kurun. Far Cry 4 Siyah Ekran Sorunu Çözümü konusunu ziyaret ederek güncelleme ve ilaç dosyalarını indirebilirsiniz.


Far Cry 4 Save Sorunu – Kayıt Olmuyor

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
4 yorum “Far Cry 4 Save Sorunu – Kayıt Olmuyor

  1. Arkadaslar fry cry 4 oynuyorum fakat oyun save yapmıyor ve daha sonra ekranda kararma oluyor fakat oyundan atmiyor sesler geliyor çünkü. Bunun için ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun bana

    1. kardesım ınternette tum sorunlar ıcın bı (.dll) paketlerı var. onları ındır ve oyunun ıcıne at tum sorunlar cozulur kaydetmeme sorununu da ya 1.6 guncellemesını at yada yonetıcı olarak oyna

    2. Aynı Sorun bende de oluyor Harun vede görev yaparken ölünce ekran kararıyor ama sesler geliyor yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir