Far Cry 4 Tam Ekran Yapma

Far Cry 4 Düşük Çözünürlükte Tam Ekran OynamaFar Cry 4 Düşük Çözünürlükte Tam Ekran Oynama

Sistem gereksinimleri Far Cry 4’ü taşımayan kullanıcılar, kaliteden ödün vererek düşük çözünürlüklerde oynamaya razı oldular. Oyun çözünürlüğünün düşürülmesiyle birlikte performansta gözle görülür bir artış sağlandı. Bu şekilde Far Cry 4 akıcı bir şekilde oynanabiliyor.

Ama çözünürlüğün düşürülmesinin bir dezavantajı daha bulunuyor. Ekran alt ve üst tarafından siyah bir çerçeve ile kesiliyor. Yani oyun tam ekran olmuyor diyebiliriz. Hem oyun alanımız daralıyor hemde görüş açımız küçülüyor. Şimdi sizlere Far Cry 4 düşük çözünürlükte tam ekran oynamayı anlatacağım.

Far Cry 4 Tam Ekran Yapma

Küçük bir program sayesinde bu çerçevelerden kurtulabilirsiniz. Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkten gerekli programı indirin. İndirdiğiniz  bu programı Far Cry 4‘ün ana dizininde bulunan bin klasörüne atmanız gerekiyor. Örneğin: D:\Program Files (x86)\Far Cry 4\bin dizinine atılacak. Ardından oyuna oyunu açın. Karakterler yüklendikten sonra Alt+Tab tuş kombinasyonunu kullanarak masaüsüne gelin. Programı attığınız dizini açın ve programı yönetici olarak çalıştırın. Açılan pencerede Remove’a tıklayın. Birkaç dakika sonra işlem tamamlanacaktır. Artık Far Cry 4’ü tam ekran oynamanın zevkini çıkarabilirsiniz.

Far Cry 4 Tam Ekran Yapma Programı İndir

Önemli Not: Bu işlemleri oyunu her açtığınızda yapmanız gerekmektedir.

Far Cry 4 kasma sorunu çözümü konumuzu ziyaret ederek kasma sorunlarından kurtulabilirsiniz.


Far Cry 4 Düşük Çözünürlükte Tam Ekran Oynama

Oyunwizard

Oyunlarda aldığınız hataları çözmek için görev başındayız. Hem sizlere yardımcı oluyoruz hemde oyunları daha zevkli bir hale getirecek eklentiler sunuyoruz. Oyunlarda yapmak istediğiniz ama yapamadığınız durumlar hakkında rehberler hazırlıyoruz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir